ПРО НАС

Компанія "Комбуча Україна" - це сучасна інноваційна компанія, яка запущена у 2022 році і ми перші в Україні вийшли на новий, високотехнологічний рівень, підійшли до створення Комбучі з наукової сторони і робимо живий напій з найкращих інгредієнтів на сучасному та стерильному обладнанні у героїчному місті Ірпінь.

Культурна Комбуча
Місія Комбучі

Наша місія

Безпека, життя та здоров'я — головні цінності, які є у сучасної людини. Більше того, на початку 21 століття ці цінності стали модними і знайшли широке коло прихильників.Наша компанія пропонує напій Культурна Комбуча для того, щоб наші споживачі могли досягти та зберегти ці цінності аби приєднатися до великої родини тих, для кого це важливо.Ми виготовляємо напій, який добре вгамовує спрагу, дійсно смачний та корисний для здоров'я. 

Наша позиція

Наш напій Combutea Комбуча ми пропонуємо тим, кому не байдуже, що вони їдять та п'ють:
   ●  вегетаріанцям   ●  людям, які прагнуть здорового способу життя   ●  тим, хто веде активний спосіб життя, кому потрібна енергія та емоційне піднесення   ●  любителям нових, незвичайних, яскравих відчуттів та емоцій, тим, хто любить бути у веселій компанії       однодумців

Хто ми

Ми, компанія професіоналів та науковців, яка утворилася у непростому 2022 році. Всупереч жахливим викликам та випробуванням агресивної війни росії проти України, ми створили інноваційне виробництво Комбучі та вивели якість та користь цього напою на вищий рівень.
Наші рецепти прості і ми хотіли б зберегти наш список інгредієнтів коротким, з акцентом на смак. Тому ми використовуємо лише високоякісні і безпечні інгредієнти. Хочемо, щоб натуральний аромат чайного гриба відчувався у кожному ковтку, бадьорив і освіжав, щоб їм можна було насолоджуватися в будь-який час дня та ночі.
Ми готуємо нашу комбучу традиційним і в той же час інноваційним способом, використовуючи лише натуральні рослинні продукти, ароматичні основи трав та фруктів.
Культурна Комбуча відрізняється натуральним та унікальним смаком та ароматом, зберігаючи традиції домашнього приготування напоїв на основі чайного гриба ми підсилили та розвили їх за допомогою нового сучасного виробництва.

Команда Комбучі