Наше виробництво Комбучі

У місті Ірпінь, у десяти хвилинах їзди на авто від Києва, розташоване місце створення магічного напою Комбучі. Як місцевий виробник Культурної Комбучі створив виробництво майже у самому центрі міста?

Виробництво Комбучі

Виробництво


Наше виробництво є унікальним місцем народженням Комбучі. Оскільки індустрія чайного гриба відносно молода, існувала проблема створення сучасного обладнання для її виробництва, щоб напій приносив користь і насолоду багатьом людям. 
 Ми співпрацюємо разом з кращими спеціалістами та науковцями у цій галузі, які спроектували сучасне обладнання для заварювання чаю, для природного бродіння-ферментації, з використанням якісної води і натуральних інгредієнтів. Наші майстри можуть створити до 2000 л Комбучі на день.

Важливо знати

Наша готова до вживання Комбуча не містить цукру. Цукор внаслідок ферментації розкладається на фруктозу і глюкозу, що легко засвоюються організмом людини.


Наша Комбуча виробляється у спеціальних ємностях, де контролюються та підтримуються такі технологічні параметри як температура, тиск, вміст діоксиду вуглецю, кислотність тощо. Приміщення для виробництва виглядає, як лабіринт із сучасного, стерильного обладнання. 
Приблизно через 4-6 тижнів ферментації за допомогою SCOBY живильний розчин перетворюється на Комбучу , яка змішується з натуральними інгредієнтами, такими як імбир, апельсин, ягоди, трави тощо, щоб створити різні смаки Комбучі. Далі кожна партія перевіряється у лабораторії на якість, смак та газованість.

Команда Комбучі
Виробництво Комбучі

Після завершення цих процесів продукт розфасовується у пляшки та кеги за допомогою фасувальної машини. Свіжий бутильований напій у коробках або на піддонах готовий до доставки в кафе, ресторани, магазини або прямо до вашого порогу.
Термін зберігання готової Комбучі 60 діб від дати виробництва при температурі до 15 градусів за Цельсієм.Допускається незначні завись та осад живої культури корисних мікроорганізмів у пляшці, що не впливає на якість та поживну цінність продукту.Відкриту пляшку рекомендуємо вжити протягом трьох діб.
Комбуча краще смакує охолодженою.

Галерея

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration